Hotel Metropol Hotel Metropol
ITALIANO| ENGLISH| FRANCAIS| DEUTSCH| NEDERLANDS| RUSSIAN| FLANDERS | POLSKI | Ceskoslovensko | Danske | Turkish
 

Hotel Metropol Diano Marina

Hotel Metropol Diano Marina

Hotel Metropol Diano Marina

Get Adobe Flash Player

ONLINE BOOKING »
SPECIALE AANBIEDINGEN »
LAST MINUTE »
  EXCURSIES
Voor natuurliefhebbers is de weg die Diano Marina en Imperia verbindt, via Calderina, Serreta en Gorleri, een echt juweeltje. Vooral de Pini del Rosso en de Alpicella bieden een ongeëvenaard uitzicht op de baaien van Imperia en Diano, en op de bergtoppen van de Liguurse Alpen.

In de buurt Diano:
- Apricale op de heuvelspits, met een mooi stadscentrum dat tijdens de zomer een beroemd openlucht theater wordt.
- Balzi Rossi (in Ventimiglia), het belangrijkste Liguurse archeologische gebied. In deze grotten loodrecht op de zee leefden 200.000 jaar geleden mensen, waarvan sporen bewaard werden in het Voorhistorisch Museum.
- De Giardini (tuinen) van Villa Hanbury , een 18 hectaren grote vegetatie van palmbomen en cactussen, prachtige planten uit Azië en uit Australische bossen.
- Sanremo, de middeleeuwse binnenstad (Pigna) en het bekende Casino
- Badalucco is een oud versterkt domein, waar de nauwe straatjes versierd werden met moderne beeldhouwwerken, keramiek en muurschilderingen. Artiesten zoals Agenore Fabbri, Treccani en Salino hebben een echte openluchttentoonstelling gecreëerd.
- Cervo is een architectonisch juweeltje, waar de koraalvangst vroeger rijkdom creëerde en waardoor de bouw van de parochiekerk, "dei Corallini" genoemd, mogelijk was. De prachtige kerkruimte wordt tijdens de zomer het toneel voor het Internationaal Festival voor Kamermuziek.
-Whale Watch in Porto Maurizio (Imperia). Tijdens de zomermaanden is een bezoekje aan Monaco, Nice, het Acquario di Genova , Rapallo - Portofino en het waterpark "Le Caravelle" in Ceriale zeker de moeite waard!
 
  BOOKING ONLINE
Arrival Data di arrivo
Departure Data di partenza
N° Adults*  
HOTEL DIANO MARINA - Hotel Metropol - Via Divina Provvidenza, 2 18013 Diano Marina (IM) Tel. +39 0183. 495.545 Fax +39 0183 495.546  info@hotelmetropol.com   - P.I. 01220221004
privacy policy | area riservata
web design and hosting by Mediawest
Valid XHTML 1.0 Transitional
Voor natuurliefhebbers is de weg die Diano Marina en Imperia verbindt, via Calderina, Serreta en Gorleri, een echt juweeltje